Co, gdzie, kiedy? – terminarz Mundialu

Dziś rozpoczynamy największe piłkarskie wydarzenie tego roku. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Brazylia 2014.

Poniżej prezentujemy pełny terminarz fazy grupowej oraz fazy pucharowej. Będzie można do niego sięgnąć w każdej chwili, tak, by nie przeoczyć spotkań, które nas interesują.

Faza Grupowa

data godzina miasto grupa
12.06.2014 22:00 Sao Paulo A   Brazylia :   Chorwacja
13.06.2014 18:00 Natal A   Meksyk :   Kamerun
13.06.2014 21:00 Salvador B   Hiszpania :   Holandia
13.06.2014 23:59 Cuiaba B   Chile :   Australia
14.06.2014 18:00 Belo Horizonte C   Kolumbia :   Grecja
15.06.2014 03:00 Recife C   Wybrzeże Kości Słoniowej :   Japonia
14.06.2014 21:00 Fortaleza D   Urugwaj :   Kostaryka
14.06.2014 23:59 Manaus D   Anglia :   Włochy
15.06.2014 18:00 Brasilia E   Szwajcaria :   Ekwador
15.06.2014 21:00 Porto Alegre E   Francja :   Honduras
15.06.2014 23:59 Rio de Janeiro F   Argentyna :   Bośnia i Hercegowina
16.06.2014 21:00 Curitiba F   Iran :   Nigeria
16.06.2014 18:00 Salvador G   Niemcy :   Portugalia
16.06.2014 23:59 Natal G   Ghana :   USA
17.06.2014 18:00 Belo Horizonte H   Belgia :   Algieria
17.06.2014 23:59 Cuiaba H   Rosja :   Korea Południowa
17.06.2014 21:00 Fortaleza A   Brazylia :   Meksyk
18.06.2014 23:59 Manaus A   Kamerun :   Chorwacja
18.06.2014 21:00 Rio de Janeiro B   Hiszpania :   Chile
18.06.2014 18:00 Porto Alegre B   Australia :   Holandia
19.06.2014 18:00 Brasilia C   Kolumbia :   Wybrzeże Kości Słoniowej
19.06.2014 23:59 Natal C   Japonia :   Grecja
19.06.2014 21:00 Sao Paulo D   Urugwaj :   Anglia
20.06.2014 18:00 Recife D   Włochy :   Kostaryka
20.06.2014 21:00 Salvador E   Szwajcaria :   Francja
20.06.2014 23:59 Curitiba E   Honduras :   Ekwador
21.06.2014 18:00 Belo Horizonte F   Argentyna :   Iran
21.06.2014 23:59 Cuiaba F   Nigeria :   Bośnia i Hercegowina
21.06.2014 21:00 Fortaleza G   Niemcy :   Ghana
22.06.2014 23:59 Manaus G   USA :   Portugalia
22.06.2014 18:00 Rio de Janeiro H   Belgia :   Rosja
22.06.2014 21:00 Porto Alegre H   Korea Południowa :   Algieria
23.06.2014 22:00 Brasilia A   Kamerun :   Brazylia
23.06.2014 22:00 Recife A   Chorwacja :   Meksyk
23.06.2014 18:00 Curitiba B   Australia :   Hiszpania
23.06.2014 18:00 Sao Paulo B   Holandia :   Chile
24.06.2014 22:00 Cuiaba C   Japonia :   Kolumbia
24.06.2014 22:00 Fortaleza C   Grecja :   Wybrzeże Kości Słoniowej
24.06.2014 18:00 Natal D   Włochy :   Urugwaj
24.06.2014 18:00 Belo Horizonte D   Kostaryka :   Anglia
25.06.2014 22:00 Manaus E   Honduras :   Szwajcaria
25.06.2014 22:00 Rio de Janeiro E   Ekwador :   Francja
25.06.2014 18:00 Porto Alegre F   Nigeria :   Argentyna
25.06.2014 18:00 Salvador F   Bośnia i Hercegowina :   Iran
26.06.2014 18:00 Recife G   USA :   Niemcy
26.06.2014 18:00 Brasilia G   Portugalia :   Ghana
26.06.2014 22:00 Sao Paulo H   Korea Południowa :   Belgia
26.06.2014 22:00 Curitiba H   Algieria :   Rosja

Faza pucharowa

Data godzina Stadion Faza
28.06.2014 18:00 Belo Horizonte 1/8 1A : 2B
28.06.2014 22:00 Rio deo Janeiro 1/8 1C : 2D
29.06.2014 18:00 Fortaleza 1/8 1B : 2A
29.06.2014 22:00 Recife 1/8 1D : 2C
30.06.2014 18:00 Brasilia 1/8 1E : 2F
30.06.2014 22:00 Porto Alegre 1/8 1G : 2H
01.07.2014 18:00 Sao Paulo 1/8 1F : 2E
01.07.2014 22:00 Salvador 1/8 1H : 2G
04.07.2014 22:00 Fortaleza 1/4 wygrany  1A:2B : wygrany 1C:2D
04.07.2014 18:00 Rio de Janeiro 1/4 wygrany  1E:2F : wygrany 1G:2H
05.07.2014 22:00 Salvador 1/4 wygrany  1B:2A : wygrany 1D:2C
05.07.2014 18:00 Brasilia 1/4 wygrany  1F:2E : wygrany 1H:2G
08.07.2014 22:00 Belo Horizonte 1/2 wygrany z 04.07.2014 godz 22:00 : wygrany z 04.07.2014 godz 18:00
09.07.2014 22:00 Sao Paulo 1/2 wygrany z 05.07.2014 godz 22:00 : wygrany z 05.07.2014 godz 18:00
12.07.2014 22:00 Brasilia o 3 miejsce przegrany z 08.07.2014 godz 22:00 : przegrany z 09.07.2014 godz 22:00
13.07.2014 21:00 Rio de Janeiro finał wygrany z 08.07.2014 godz 22:00 : wygrany z 09.07.2014 godz 22:00
Opublikowano