WŁODARCZYK ZAŁAMANA!

Od lat podziwiamy Agnieszkę Włodarczyk, głównie na małym ekranie.

Od czasu do czasu podpatrujemy Jej wyczyny wokalistyczne w różnych programach telewizyjnych. I, mimo tego, że wygrała w „Jak Oni Śpiewają” i zajęła drugie miejsce w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jakoś nie do końca większość społeczeństwa kojarzy Agnieszkę ze śpiewem jako takim. A Owa popełniła nawet dwie płyty. I to już zapewne uświadomiło Aktorce, że Wielką Piosenkarką Już Jest i basta! (Nie mylić z Bastą, która śpiewa często na antenie Radia Hobby, min. z Marcinem Millerem z grupy Boys).
Otóż gdy dostałem płyty Włodarczyk w swoje ręce nie spodziewałem się szczególnych fajerwerków ale, to, co usłyszałem, wprowadziło mnie w osłupienie. Uczucie to opierało się na rozmyślaniach nad tym – kto takie piosenki pisze, kto jest na tyle odważny, żeby je śpiewać a kto tak głupi, że ryzykuje ich wydanie.
Ale ja w ogóle wolę grupę Mejk (kochając się, mam nadzieję z wzajemnością, w wokalistce – Elwirze) czy Top One (lubiąc się, mam nadzieję z wzajemnością, z wokalistą Pawłem) więc nie jestem zbyt miarodajnym źródłem opinii. Okazało się jednak, że i My – Naród myślimy podobnie. Płyty się nie sprzedały – no chyba, że Agnieszka kupiła kilka egzemplarzy dla Rodziny. No, ale koncertów już Rodziną się nie zapełni. Więc najopeirw sale stały pustkami a teraz po prostu już nikt nie ryzykuje i bezrobotna Agnieszka Włodarczyk, jak pisze „Fakt” nie cierpi na nadmiar zajęć, wokalnych też.
A co z graniem? Półtora roku temu znajomy Agnieszki, aktor Mikołaj Krawczyk, próbował znaleźć Jej miejsce w „Przyjaciółkach” – odmówiono, twierdząc, że „kosmicznych oczekiwań Włodarczyk” nie spełnią. A i on sam pożegnał się z rolą.
A może wziąć przykład z opolowej Maryli Rodowicz – znakomicie odlazła się w nowej rzeczywistości śpiewając „Ona Tańczy Dla Mnie”? I wtedy może sala by się zapełniła?

Maciej Dobrowolski

foto:facebook

Opublikowano