BORYS SZYC USIDLONY ZNOWU (?)

1)      Kaja Śródka,

2)      Zosia Ślotała,

3)      Justyna Jager – Nagłowska.

Nie to nie pierwsze zestawienia z Mundialu Brazylia 2014 lecz ostatnia trójka Owych, których swą miłością obdarzył Borys Szyc. Z czego ta na ostatnim miejscu jest ostatnia, chociaż wcale taka ostatnia nie jest. Wszystkie natomiast są blondynkami i wszystkie robią w modzie. Zwłaszcza Kaja Śródka zaczęła przebierać z lekka podtytego, zapuszczonego i nienajlepiej odzianego Szyca. Wyglądał nienajgorzej, trzeba uczciwie to przyznać. Ale sprawa się ryła i z Kaja się rozstali.

A co wiemy o Justynie Jager – Nagłowskiej – niezbyt wiele ale wiemy, że jest matką dwóch dziewczynek – za co polubiła Ją bardzo, ponoć, Mama Aktora. Jak piszą kolorowe gazety a w nich „wtajemniczeni znajomi” – Borysowi Szycowi podoba się to, ze w odróżnieniu od dwóch poprzednich Justyna nie musi promować się Jego kosztem bowiem sama prowadzi dwie przyzwoite firmy – halę dla squash oraz linie produkująca ubranka dla dzieci. Ale jeśli gdzieś obok jest „Fakt” to można być pewnym, że idylla szybko minie. Dziennikarze bulwarówki doszperali się bowiem, że Justyna zaproponowała Borysowi wspólne zamieszkanie. Ułatwiłoby to im wzajemne kontakty, które i tak są rzadkie ze względu na obowiązki zawodowe pary jak i córki Justyny (Franciszka – 5 lat, Stefania – 3 lata). A do tego dwie firmy na raz a rodzice Justyny nie sa pod ręka – mieszkają poza Warszawą.

„Fakt” pisze, ze tym pomysłem Borys Szyc nie jest wcale zachwycony. Oj, kiedy Ty się ustatkujesz chłopaku. Czas biegnie, włosów mniej, opnka coraz większa a tu by si e chciało żyć jak „osiemnastka”…

Maciej Dobrowolski

Opublikowano