MAŁGORZATA BRAUNEK – WYJEDZIE LECZYĆ RAKA

Małgorzata Braunek (Oficjalny Fanpage)

Kilka dni temu pisaliśmy, jak większość portali kolorowych gazet o chorobie nowotworowej Małgorzaty Braunek. Jej rodzina zbierała pieniądze na terapie w Niemczech, która kosztuje (w pierwszym etapie) 150 tys. zł. Rodziny nie było stać na taki wydatek, stąd apelował i syn, i obecny mąż Aktorki o wpłaty. I, jak pisze „SuperExpress” udało się zebrać potrzebne pieniadze. Wpłaty były różne – od kilku złotych po tysiąc i więcej.

Andrzej Krajewski, mąż Małgorzaty Braunek zdradza dziennikarzom, że jeśli uda się to pieniądze z zebranej nadwyżki będą chcieli przeznaczyć: „(…) na pomoc innym chorym na chorobę onkologiczną, ewentualnie na stworzenie takiego centrum, które zajęłoby się promowaniem i informacją o medycynie holistycznej.

Aktorka mogłaby już za kilka dni pojechać do kliniki, by rozpocząć serię leczenia. Jej organizm jest jednak obecnie za słaby.”.

Małgorzata Braunek musi dojść do siebie a wyjazd do Niemiec to poważne obciążenie dla organizmu. Stany są bardzo różne, raz jest gorzej, raz lepiej.”

 

Maciej Dobrowolski

Opublikowano