AGNIESZKA POPIELEWICZ – ROZWÓD

Agnieszka Popielewicz (Facebook)

Od prawie trzech lat są małżeństwem. Dziennikarka i prezenterka Polsatu – Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit w sierpniu świętowaliby trzecią rocznicę ślubu. Ale wszystko wskazuje na to, że do wspólnego świętowania nie dojdzie.

Mimo tego, iż wszystko wydawało się co najmniej poprawne, informatorzy kolorowych magazynów (min. „Show” i „Flesza”) twierdzą, że małżeństwo bliskie jest zakończenia.

W lutym 2013 r. na świat przyszła Ich córka, Marta. Miałem okazje wtedy gościć Agnieszkę, z którą rozmawiałem na innej antenie radiowej i zazdrościłem przesłodkiej córy. Spokojniejszego dziecka nie widziałem. Byłą śliczna, po Mamie, wpatrzona w Agnieszkę, która, już wtedy można było to wyczuć, pragnęła szybkiego powrotu do intensywnej pracy. (Miały wtedy ruszyć w Polsacie reaktywowane z lat 90-ych „Kalambury”, w których udział brała min. Agnieszka – nota bene spadły po kilku emisjach).

Bulwarówki twierdzą, że to właśnie zbyt intensywna praca Małżonków wpłynęła na Ich relacje, i że związek już jest nie do odratowania. Ponoć nawet na letnie wakacje mają wyjechać osobno.

Opublikowano