BACHLEDA – CURUŚ JUŻ NIE Z KARPIELEM – BUŁECKĄ?

Alicja Bachleda-Curuś (Wikipedia)

Alicja Bachleda – Curuś – „młoda, zdolna i taka utalentowana”, że zacytuję kwestię z „Bruneta Wieczorową Porą”. A do tego, dodam, bogata i z potomkiem o dobrym nazwisku. Sebastian Karpiel – Bułecka – „młody, zdolny i taki utalentowany”. Do tego bogaci, znani i z samiuśkich Tater! Czy można by chcieć czegoś więcej?

Na pewno wspólnego, szczęśliwego związku. I wszystko, do niedawna, wskazywało, że tak właśnie dobrze wiedzie Im się i w tej kwestii, chociaż Alicja oficjalnie nie potwierdzała informacji o nowym związku.

karpiel_image

Niestety, złośliwcy bulwarowi zawsze musza dopatrzeć się jakiegoś „ale”. I ten „ale” nazywa się Piotr Starak. A do tego jest byłym partnerem Alicji. „Na Żywo” pisze, że Karpiel – Bułecka ma dosyć niepewnego stanu i „inwestowania w związek, którego przyszłość jest niepewna”. Informator zwierza się dziennikarzom magazynu, że:

– Sebastian czuje się bardzo rozczarowany. Zaangażował się uczuciowo w związek z aktorką, przywiązał się do jej synka. Miał nadzieję, że to kobieta, z którą spędzi resztę życia.

I tego Alicji, i Sebastianowi szczerze życzymy!

Opublikowano