U „SOWY” PONOĆ NAGRYWANO TEŻ GWIAZDY!

Z takimi rewelacjami wyszedł „Super Express”. Jak okazuje się, najsłynniejsza w ostatnich dniach restauracja była nie tylko ulubionym miejscem polityków i biznesmenów ale tez i czołowych polskich cele brytów. W tej sprawie przesłuchano menadżera restauracji. Dziennikarze domyślają się, że początkowo głównym celem nagrywających były gwiazdy. Ponoć miano je szantażować używając nagrań prywatnych rozmów. A politycy trafili się „przy okazji”.

Osoba (oficer ABW) wypowiada się na łamach „SE” otwierając kilka nieotwartych dotąd wątków:

Badamy wątek materialny. Z naszych informacji wynika, że chciano nagrać głównie celebrytów, a później te nagrania sprzedać za duże pieniądze. Przy okazji nagrano również znanych polityków.

Rozmówca, oczywiście anonimowy, wyjaśnia, kogo wg niego jeszcze nagrano:

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski, wicepremier Elżbieta Bieńkowska, piosenkarki Edyta Górniak oraz Doda, piłkarz Radosław Majdan czy prezenter Tomasz Kammel i jego partnerka Katarzyna Niezgoda, Małgorzata Rozenek.

Jeśli ciekawi Państwa w jaki sposób i gdzie nagrywano – odsyłam do artykuły i dla zachęty zacytuję na koniec informatora:

Podsłuch podłożyła osoba, która doskonale wiedziała, gdzie co jest w saloniku. Równie dobrze mógł on być w solniczce, jak i pod stołem.

Trochę to straszne, prawda?

Maciej Dobrowolski

Opublikowano