KULISY ROZPADU MAŁŻEŃSTWA AGNIESZKI POPIELEWICZ

Agnieszka Popielewicz (Facebook)

Pisaliśmy niedawno o tym, że związek pięknej prezenterki Polsatu Agnieszki Popielewicz, rozpada się: Agnieszka Popielewicz rozwód Żałujemy, bo do niedawna para wyglądała na szczęśliwą, zwłaszcza po urodzeniu córki ale pozory mylą…

Ponoć nie mieli dla siebie czasu, bowiem Agnieszka Popielewicz tuż po porodzie rzuciła się w wir pracy zapominając o mężu. Tygodnik „Na Żywo” analizuje sprawę z lekkim detektywistycznym zacięciem, posiłlkując się, jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, informacjami uzyskanymi od „niepodpisanych” znajomych. Ci przecież wiedzą najlepiej:

– Na początku Mikołaj rozumiał stan żony i starał się ją wspierać, ale trwało to zbyt długo. Przestał wierzyć, że sytuacja wkrótce się zmieni na lepsze, poczuł się odtrącony.To wtedy zaczął wspominać o rozwodzie.

Agnieszkę i Mikołaja można by było spotkac niedawno na festiwalu Top Trendy w Sopocie, gdyby nie fakt, że Agnieszka spędzała cały czas w pracy a mąż…:

– Znikał gdzieś na całe dnie, pewnie chodził po knajpach ze znajomymi.A Aga cały czas poza pracą spędzała sama z dzieckiem i z teściami.

Według „źródła” Agnieszkę Popielewicz bardzo wspierają Rodzice Jej męża, a zwłaszcza Teściowa:

– Ona traktuje Agnieszkę jak córkę, którą zresztą zawsze chciała mieć. I ma za złe synowi, że tak mało angażuje się w rodzinne sprawy.

Trzymamy kciuki za dobre ułożenie sobie wszystkich spraw – i mamy nadzieję, że wszystko okaże się jednak półprawdą.

Maciej Dobrowolski

Opublikowano