TAJEMNICE EWY WACHOWICZ

„Premierowi się nie odmawia”. Tak powiedziała o swojej pracy rzecznika prasowego w rządzie Waldemara Pawlaka piękna Miss – Ewa Wachowicz. Onegdaj jedna z najpiękniejszych kobiet świata.

I od tego czasu Pani Ewa ma tłumy fanów. Również dlatego, że ma w sobie mnóstwo ciepła, tak rzadkiej w dzisiejszych czasach normalności i… nadal wielkiego seksapilu.

„Ewa (ciągle) gotuje” w Polsacie, jest w jury Top Chef’a i, mimo tego, ze jedzenie to Jej pasja – wygląda szczuplej niż 20 lat temu. W czym tkwi Jej tajemnica? Ujawnia ją w wywiadzie dla magazynu „Vu Mag”:

– Dbam o siebie każdego dnia. Dzień zaczynam od świeżo zmielonego siemienia lnianego, które wypijam ze szklanką soku żurawinowego .Dbam o siebie jedząc. Jedząc mądrze i rozsądnie. Jem wszystko, ale nie robię dłuższych przerw między posiłkami jak 2,5 godziny, wypijam dość dużo wody i ćwiczę. Ćwiczę trzy, cztery razy w tygodniuuprawiam bardzo dużo sportu. Bez aktywności fizycznej nie ma zgrabnej sylwetki, nie ma jasności cery, nie ma zadowolenia.

Szanowne Panie, zapisałyście?

A tymczasem nie będę się tutaj rozpisywał. Pędzę coś zjeść. A potem zajrzę do zakładki ZDROWIE / URODA   (  http://hobby.pl/category/ekologia/   ) na naszym Portalu 🙂

Maciej Dobrowolski

fot.https://www.facebook.com/pages/EwaWachowicz/272798259402203?fref=ts

Opublikowano