JUSTYNA STECZKOWSKA ZNIKA Z „THE VOICE OF POLAND”?

Oficjalna strona programu The Voice of Poland

Takie rozwiązanie wyraźnie sugeruje „Fakt”. Po wakacjach na ekrany po raz piąty trafi „The Voice of Poland” – program poszukujący wokalnych talentów. Skład jury jest w miarę stabilny.

Maria Sadowska, Marek Piekarczyk, Baron i Tomson i… Justyna Steczkowska – bo diva być musi. W tym jednak sęk, że wypływają skądś przecieki, że niekoniecznie ta sama. Już bowiem raz zdarzyło się, że Steczkowską zastąpiła Edyta Górniak. Więc…

– Obecny skład jest dobry, ale pomyślano, że czas na zmiany, które mogłyby poprawić oglądalność..Produkcja chce w programie jakąś nową diwę. Na razie na pewno rozmawiano już z Sylwią Grzeszczak, ale odmówiła – tak twierdzi osoba z ekipy programu.

Ponoć Justyna Steczkowska jest tym faktem zaskoczona. Jak podaje „Fakt”:

– Gdy te wieści doszły do Justyny Steczkowskiej, mocno ją to zdziwiło. Z Dwójką związana jest w zasadzie od czasu swego debiutu w „Szansie na sukces” w 1996 r. Przez lata często uświetniała swą obecnością imprezy stacji, a poza pozycją jurorki w „The Voice of Poland”, swego czasu prowadziła show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Nie spodziewała się, że ktokolwiek wpadnie na pomysł, by zastąpić ją kim innym.

Na pewno byłoby łatwiej utrzymać się w roli gwiazdy, gdyby udało się wreszcie Justynie Steczkowskiej nagrać jakiś, choćby malutki, „przeboik” (czyt.: maluteńki przebój). Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze 😉

Maciej Dobrowolski

Opublikowano