KORONIEWSKA ZNOWU W „M JAK MIŁOŚĆ” (?)

Joanna Koroniewska (Facebook / Offcvial Fanpage)

Joanna Koroniewska ponoć nie lubiła swojej roli w tym tasiemcu. Twierdziła, że Małgosia Mostowiak była „wyjątkowo niedojrzała” a przy tym ją – aktorkę – denerwowała.

Kariera Joanny Koroniewskiej przebiegała szybko. Serial. Dziecko z gwiazdą – Maciejem Dowborem. Potem rozstanie i… 33 okładki.

Jak pisze „Fakt”, ponoć namawiała scenarzystów serialu by uśmiercili jej postać tak, jak to zrobiono z Małgorzata Kożuchowską. Ale, na szczęście, kartonów nie starczyło i drzwi się nie zamknęły. Mówiono, że zostawioną przez Joannę postać Małgosi Mostowiak zastąpi znana z reklam Playa, Barbara Kurdej – Szatan (Zobacz także: Kim jest konsultantka Playa). Okazało się jednak, że dla „Panny Play” pisana jest zupełnie inna postać i Joanna Koroniewska może wrócić do „M jak makabra” bez zmartwychwstania.

„Fakt” pisze o tym, iż w życiu Joanny Koroniewskiej wszystko zwolniło – życie rodzinne, tempo kariery, propozycje, finanse. Stąd nieśmiałe myśli o nieśmiałym powrocie, mimo tego, iż jeszcze rok temu zarzekała się, ze Rodzina Mostowiaków to temat zamknięty. Znajomi Gwiazdy twierdza, iż Joanna jednak jeszcze ciągle waha się:

– Rozważała taki scenariusz, choć wolałaby odwlec decyzję, bo nie chce wyjść na gołosłowną. Wszystko okaże się po wakacjach. Jeśli to tej pory Koroniewska nie przełknie swojej dumy i nie da wiążącej odpowiedzi, straci swoją szansę.

(Po)czekamy?

Maciej Dobrowolski

Opublikowano