„NAJWIĘKSZA” GWIAZDA „PRZEPISU NA ŻYCIE”. JAK SCHUDŁA 23 KILO?

Dominika Gwit (Facebook / Official Fanpage)

Dominika Gwit. Szybko wbiła się w pamięć widzów lubianego serialu TVN-owskiego „Przepis Na Życie”. Grała tam Olę, przyjaciółkę Mani – koleżankę z liceum. Sympatyczną, uśmiechniętą, roztrzepaną nastolatkę … z coraz większą nadwagą. Problemy ze zbędnymi kilogramami, co twórcy serialu skwapliwie wykorzystali, mogliśmy obserwować z odcinka na odcinek, gdzie Dominika stawała się, niestety, coraz grubsza. Sympatia do Niej jednak rosła wprost proporcjonalnie do Jej (nad)wagi.

Kilka miesięcy temu serial przestał być emitowany a Dominika postanowiła zawalczyć o siebie.

O swoich problemach wypowiada się w ostatnim „Fakcie”:

– Miałam 3. stopień otyłości i postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowieSchudłam 23 kilo w 11 tygodni! Jestem zachwycona.

Ale to jeszcze nie koniec. Młoda aktorka zamierza jeszcze pozbyć się 30… centymetrów w talii. Wszystko dzięki specjalistom –  odpowiedniemu rozłożeniu posiłków – 4 co 4 godziny, diecie bez cukru i soli, z odpowiednim zbalansowaniem składników (węglowodanów, tłuszczy, białek).

Dominika swoim przykładem zachęca by nie próbować takich działań na własną rękę lecz poleca udać się do fachowca, który, podobnie jak Jej, może indywidualnie podejść do tematu i pomóc, także w odpowiednim doborze efektywnych ćwiczeń. Ponoć, jak pisze jeden z kolorowych portali Dominice idzie tak dobrze, że już za kilka miesięcy może zmieścić się w rozmiar 36!

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

 

Maciej Dobrowolski

Opublikowano