KATARZYNA DOWBOR I POWAŻNA OPERACJA

Katarzyna Dowbor (Facebook / Official Fanpage)

Znana i bardzo lubiana (mam nadzieję, że nie obrazi się, że to wypomnę) od blisko trzydziestu lat, Prezenterka telewizyjna – Katarzyna Dowbor – jak ujawnił „Super Express” –  ma się czego bać. Ponoć czeka Ją poważna operacja tarczycy. Dziennikarka musi jej poddać się jak najszybciej. Jak twierdzą lekarze, nie powinna dłużej czekać.

„Super Express” dotarł do koleżanki Katarzyny Dowbor, którą namówił na zwierzenia:

– Żaliła się ostatnio, że ma bardzo złe wynikiBardzo martwi się o swoje zdrowie, bo to kobieta, która zawsze stara się być w świetnej formie. Boi się tej operacji.

Według Dziennika jest to poważna operacja i może skutkować powikłaniami. Sama tarczyca dała się Katarzynie Dowbor we znaki, gdy miała problemy ze schudnięciem:

Częstszym powikłaniem po zabiegu jest podrażnienie lub uszkodzenie nerwów strun głosowych. Może to być przyczyną chrypki tuż po zabiegu. Zdarza się, że nerwy ulegają trwałemu uszkodzeniu i wtedy pojawiają się problemy z mówieniem. Usunięcie części lub całości narządu powoduje jego niedoczynność. Osoba po operacji tarczycy już do końca życia musi zażywać hormony tarczycy w postaci tabletek.”

Życzymy zdrowia!

Maciej Dobrowolski

 

Opublikowano