KS Legionovia Legionowo kompletuje kadrę

Już podczas pierwszych treningów mogliśmy obserwować, nie tylko nowego trenera, ale również sztab, który w tym sezonie będzie wspomagał szkoleniowca.
Do współpracy z Robertem Pevnikiem zakontraktowani zostali: II trener i trener bramkarzy.

Stanowisko II trenera objął Paweł Zarzeczny, który dotychczas prowadził drużynę rezerw. „Znany jest zawodnikom i Zarządowi. Swoją sumiennością zasłużył na taką szansę” – potwierdził Prezes Dariusz Ziąbski.

DSC_7158
Trener Robert Pevnik i Paweł Zarzeczny na porannym treningu – fot. Bartłomiej Bator

Trenerem bramkarzy został Jakub Jasiński. Jako, że trener przyszedł do klubu ze Znicza Pruszków, przybliżamy wszystkim zainteresowanym jego postać. Urodzony 26.10.1980 w Gliwicach, mgr wychowania fizycznego ( AWF Katowice ) trener II klasy piłki nożnej. Karierę piłkarską rozpoczął w K.S. Górnik Zabrze. Z drużyną juniorów młodszych był zdobywca Mistrzostwa Polski, oraz brązowego medalu Mistrzostw Polski. Jako trener pracował z powodzeniem w klubach na terenie Mazowsza: K.S. Błonianka Błonie, K.S. Partyzant Leszno, Orion Cegłów, MKS Znicz Pruszków.

Jakub Jasiński
Trener bramkarzy Jakub Jasiński – fot. Bartłomiej Bator

Trener Pevnik bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem trenerskim z kolegami prowadzącymi drużyny w niższych grupach wiekowych.

fot. Bartłomiej Bator

Opublikowano