AGNIESZKA POPIELEWICZ – SFRUSTROWANA 40-LATKA?

Znana prezenterka Polsatu, Agnieszka Popielewicz w ostatnich tygodniach ma niezbyt łatwe życie. Pisaliśmy o kłopotach w Jej małżeństwie (z Mikołajem Witem):  http://hobby.pl/2014/06/14650/    i o perypetiach z tym związanych:  http://hobby.pl/2014/06/agnieszka-popielewicz-ratunek/

Agnieszka udzieliła niedawno wywiadu magazynowi „Twoje Imperium”, w którym zwierza się, że ma sporo do przemyślenia, także w tematach telewizyjnych i trochę już poza nią (bo przecież zniknęła jakiś czas temu z małych ekranów):

Mam wiele zainteresowań pozatelewizyjnychCzasem słyszę, jak ktoś ocenia, że zostałam odsunięta i nie gram pierwszych skrzypiec w Polsacie. Tacy myślą, że siedzę w domu i czekam na telefon. A jest odwrotnie – trudno mi wbić coś nowego w grafik. Działam w trzech firmach luźno związanych z show biznesem. Projektów nie brakuje, uczestniczę w dziesiątkach spotkań, spędzam czas w biurze. Czuję się coraz mocniejsza w sprawach biznesowych.

 

W tej samej rozmowie zastanawia się także nad swoja przyszłością:

Telewizja zmienia się. Główne stacje muszą się dzielić widzami ze stacjami tematycznymi – tłumaczy czytelnikom tabloidu. Dużo ludzi ucieka do internetu. Kariera telewizyjna nie jest dana raz na zawsze. Nie chcę być sfrustrowaną czterdziestolatką, która nie dostaje programów i nie ma co począć z życiem. Chcę być dobra w różnych dziedzinach, prowadzić własne firmy.

 

Agnieszko, i tego Tobie życzę. Świętego spokoju od kłopotów też.

Maciek

Opublikowano