MAŁGORZATA BRAUNEK – OSTATNI LIST PRZED ŚMIERCIĄ

Małgorzata Braunek (Oficjalny Fanpage)

Dokładnie tydzień temu spadła na nas wiadomość o śmierci Małgorzaty Braunek. Aktorka przegrała walkę z choroba nowotworową.

Małgorzata Braunek do końca nie poddawała się. Jej Rodzina zbierała pieniądze na leczenie Aktorki w Niemczech, metodami niedostępnymi w naszych szpitalach. W opublikowanym przez Rodzinę liście poinformowano darczyńców, że mogą zwrócić się) poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie internetowej związku wyznaniowego, do którego należała Małgorzata Braunek).

Mąż Małgorzaty Braunek opublikował natomiast, który został napisany przez Aktorkę tuż przed śmiercią:

 Jestem głęboko poruszona niezwykle życzliwą reakcją z jaką spotkał się list informujący o mojej chorobie i prośba o wsparcie finansowe na dalsze leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która poza najlepszymi metodami medycyny zachodniej, oferuje również mądrość tradycyjnej medycyny wschodniej. Takie holistyczne podejście do chorego daje największe szanse na wyleczenie, więc jestem szczęśliwa, że dzięki hojności wielu ludzi, otwiera się przede mną ta możliwość. Jestem za to bardzo wdzięczna. Pomyślałam, że jeśli uzbiera się więcej pieniędzy niż to, co ja potrzebuję na kurację, to powołamy fundusz pomocy osobom chorym onkologicznie oraz centrum informacji i studiów nad holistycznym podejściem w medycynie, która leczy całego człowieka, a nie tylko jego organy i choroby. Tego się nauczyłam od mojej choroby, tego jest mi w Polsce bardzo brak. 

Życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu, który jest najlepszym lekarstwem w życiu!”

Opublikowano