IZABELA JANACHOWSKA – WESELE ZA 300 TYSIĘCY!

Można? Można! Zwłaszcza jeśli nosi się nazwisko (imię): Izabela Janachowska i ma się narzeczonego – Krzysztofa Jabłońskiego. W ubiegły weekend do sakramentalnego „tak” doszło w Iławie. Panna Młoda – lat 28, Pan Młody / Średni – lat 55. Związek – oparty na miłości i solidnych fundamentach finansowych, bowiem Pan Młody / Średni to zamożny biznesmen. Do tego stopnia zamożny, że, jak podaje „Fakt”, dał Izie wolna rękę w temacie wesela. Ile go ta rozrzutność kosztowała? Dziennik podaje, że równowartość mieszkania na Tarchominie – 300 tys. zł. : Na co poszła ta fortuna? Między innymi na dwie luksusowe limuzyny, wynajęcie dwóch helikopterów, którymi podróżowali goście, wesele w pięciogwiazdkowym hotelu i trzy suknie panny młodej warte 50 tysięcy złotych.”

Ponieważ helikopter zalicza wysokie loty, toteż i prezenty musiały być adekwatne. Ponoć wypakowywano je przez kilka godzin.  Ekonomicznie podchodząc do sprawy i znając polskie powiedzenie „zastaw się a postaw się” – pewnie pokryły znaczną część weselnych wydatków?

A co z podróżą ślubną – proszę się nie martwić – i ona będzie. Na Bora Bora. To wyspa cudów, na której pobyt Młodą Parę kosztować będzie… 60 tysięcy. Za 9 dni.

Dużo zdrowia Izabeli i Małżonkowi. Pieniędzy nie życzę bo to by już było przegięcie.

Maciej Dobrowolski

Opublikowano