ZA CO CICHOPEK MOŻE NIENAWIDZIĆ ROZENEK?

Katarzyna Cichopek (Facebook / Official Fanpage)

No ma co najmniej jeden duży powód. Otóż Katarzyna Cichopek, znana szerszej publiczności w swoim czasie jako „Sexy Mama”, była przygotowana, że Jej konto zasili okrągła sumka 600 tysięcy. Kwota, nawet dla największej gwiazdy niebagatelna. A tu wszystko… rozmydliło się. I to dosłownie.

Otóż na takie pieniądze, według „Faktu”, opiewa kontrakt na reklamę pewnego środka czyszczącego i to właśnie  Cichopek – Hakiel miała być beneficjentką owego kontraktu. Ale… nie wyszło. A reklamę tego specyfiku możemy oglądać na naszych telewizorach od prawie dwóch miesięcy. Znaczy to, że ktoś Katarzynie Cichopek owe pieniądze sprzątnął. Tym kimś jest Perfekcyjna Pani Domu – Małgorzata Rozenek. I mimo tego, że w swoich programach przekonuje nas raczej do metod naturalnych (wody, soli, octu i paznokci) nie pogardziła pewną celebrycką deklasacją i jest bogatsza o równowartość przyzwoitego warszawskiego mieszkania.

Nie ukrywam, że tez chciałbym być choć raz w życiu tak zdeklasowany. Za takie pieniądze mógłbym na przykład dwa razy wydać się za Izabelę Janachowską: http://hobby.pl/2014/07/izabela-janachowska-wesele-300-tysiecy/

 

Maciej Dobrowolski  

Opublikowano