KORA REZYGNUJE Z KONCERTÓW

Kora (Facebook)

Kora Jackowska, nasz kochana choć ostra Kora, dzielnie radzi sobie z choroba nowotworową. Jakiś czas temu zwolniła tempo swojej pracy skupiając się na zdrowiu a tymczasem… nadszedł okres, w którym gwiazdy zarabiają najwięcej. Wiosną, latem i wczesną jesienią odbywają się festiwale, koncerty, pikniki czy festyny, na których zarabiają zupełnie przyzwoite pieniądze. Niektórzy nawet z uzyskanych w ten sposób dochodów utrzymują się przez kolejnych 8 miesięcy.

Podobnie i rzecz ma się z Korą Jackowską. Jej mąż, Kamil Sipowicz, zapewnia ł w rozmowach z prasą, że Piosenkarka czuje się coraz lepiej i jest ogromna szansa na to, ze w tym sezonie będziemy mogli pójść na Jej koncerty. Ale Jej menadżerka, Katarzyna Litwin w rozmowie z „Faktem” rozwiewa trochę nasze nadzieje:

– Kora zrezygnowała z koncertów w wakacje w związku z bardzo pracowitym czerwcem na planie „Must Be The Music”Teraz ma zamiar odpoczywać, trochę podróżować po Polsce, po swoich ulubionych miejscach. Uznała, że najbardziej teraz potrzebuje wakacji. Myślimy o koncertach na jesieni, ale to jeszcze nic konkretnego.

Sama Kora, w rozmowie z „Newsweekiem” mówi:

– Teraz sobie pożyjęŻycie nie sprowadza się do nieustannego zapieprzania między jedną przyjemnością a następną.

I tak trzymać!

Maciej Dobrowolski

Opublikowano