EDYTA GÓRNIAK – JEDNAK NOWY MĘŻCZYZNA?

Edyta Górniak (Facebook / Official Fanpage)

Od jakiegoś czasu portale plotkarskie i kolorowa prasa pisze o rozpadzie związku. Edyta Górniak i Piotr Schramm to już przeszłość. Także i my pisaliśmy o tym, że poznała o 20 lat młodszego od siebie muzyka… A gdzie jest prawda?

Dziennik „Fakt” twierdzi, że Edyta ponoć już oficjalnie przyznała się do rozpadu związku z prawnikiem. Wg gazety Jego miejsce zajął 30-letni Chesney Snow. Czarnoskóry Amerykanin, który stworzył dla Edyty Jej najnowszą piosenkę „Your High”. „Fakt” pisze o rzekomej przyjaciółce, której Edyta zwierzyła się ze swojej fascynacji i tak dobrego porozumienia, jakiego nie miała z drugim człowiekiem.

Cytując informatora: Znalazła sobie nowego powiernika.”

 A co na to sam zainteresowany:

W naszych rozmowach Edyta i ja mieliśmy takie same wyobrażenia dotyczące miłości, prawdy i świata. Miłość i seks powinny być doświadczeniami kosmicznymi. Gdy ktoś otacza cię miłością i opieką, sprawia, że jesteś tak wysokoSeks jest magiczny, nie musi być wulgarny. Seks to prawo natury.

 Podsumowując słowami „Faktu”:

„Nazwisko czarnoskórego muzyka i tekściarza coraz częściej pada w zakulisowych rozmowach dotyczących Edyty Górniak. I to nie tylko z powodu ich współpracy artystycznej. Wygląda na to, że za jej ostatnią rewolucją stoi nie tylko trudny charakter artystki.”

 Jak mówi starożytne powiedzenie: sam sobie zgotowałeś ten los (Chesneyu).

Maciej Dobrowolski

Opublikowano