MACIEJ DOWBOR – BÓJKA NA WARSZAWSKIEJ ULICY

Maciej Dowbor, prezenter telewizyjny, dziennikarz a od jakiegoś czasu także sportowiec. Od lat trenuje triathlon i dlatego też jest posiadaczem bardzo drogiego, bo wartego ok. 50 tysięcy, rowera. I ów rower był powodem krwawych scen do jakich doszło na ulicach Warszawy kilka dni temu.

O całym zdarzeniu pisze „Super Express”. Maciej Dowbor jechał ulicami Stolicy gdy pewien kierowca pewnego samochodu próbował zepchnąć Go z drogi.

– Przejechał centymetr obok mojego łokcia, to jest bardzo niebezpieczna sytuacja. Jeśli ktoś próbuje mnie zabić na drodze, to chyba mam prawo interweniować, prawda?! Na jego nieszczęście musiał się zatrzymać na czerwonym świetle. Wtedy dojechałem do niego, zapukałem w szybę i go ochrzaniłem. Wtedy on wyskoczył z samochodu i skopał mój naprawdę drogi sprzęt.

 

Wywiązała się bójka, która została zarejestrowana na kamerze video. Na nagraniu słychać także krzyczącego Dowbora: „Kopnął mój rower za 50 tysięcy! Mam prawo jechać środkiem!”. Jednocześnie próbował zrobić kierowcy zdjęcie telefonem komórkowym. Po chwili widać jak kierowca odjeżdża zostawiając Macieja Dowbora w nerwach i z pokiereszowanym rowerem.

– Mam świadków zdarzenia, którzy sami się do mnie zgłosili. Obiecali, że jak przyjdzie co do czego, to mogą zeznawać w sądzie na moją korzyść. Widzieli, że zostałem sprowokowany i że to ja jestem ofiarą– zapowiada w „Super Expressie”.

Maciej Dobrowolski

fot. wikipedia.org

Opublikowano