ANETA ZAJĄC ZAPŁACI GIGANTYCZNE ODSZKODOWANIE

Aneta Zając (Facebook / Official Fanpage)

Tak to już w życiu bywa, gdy decyzje podejmuje się pod wpływem emocji. I chyba tak stało się, gdy Aneta Zając zwolniła z dnia na dzień swoją menadżerkę. Anna Adamiak w rozmowie z dziennikiem „Fakt” potwierdza, ze będzie starać się o odszkodowanie – niebagatelne, bo w wysokości 30 tys. zł.:

Na razie negocjujemy, chcemy się porozumieć. Szykujemy kolejne pismo do prawnika bądź bezpośrednio do pani Anety. Jeżeli ustosunkują się do niego negatywnie, to niestety będziemy się starali dojść sprawiedliwości w sądzie. Ja oczekuję po prostu płatności za naszą pracę i między innymi odszkodowania za zerwane ustalenia. Druga strona natomiast ma indywidualne podejście do tych rzeczy, jest chyba zbyt silnie pod wpływem złych doradców.

Nową menadżerką Aktorki jest Karolina Siudyta, która wyraźnie nie chce włączać się do konfliktu między swoją obecną klientką a Jej byłą opiekunką. Komentuje powściągliwie:

Nie sądzę, żeby to się obiło o sąd. Nie chciałabym tego komentować, bo to jest sprawa między Anetą a byłą menadżerką. Ja nie czuję się zobligowana ani upoważniona do komentarza.

 

Maciej Dobrowolski

Opublikowano