DAWID KWIATKOWSKI BOGATSZY O 600.000!

Dawid Kwiatkowski (Facebook / Official Fanpage)

Dawid Kwiatkowski nazywany jest „polskim Justinem Bieberem”. Z „pierwowzorem” łączy Go faktycznie sporo. Talent muzyczny, uwielbienie przez małolaty, fryzura i… używki.

I to właśnie na tym aspekcie życia młodego, bo 19-o letniego, gwiazdora skupił się dziennik „Fakt”. Palenie, picie – patrząc na profil piosenkarza na FB można wyciągnąć konkretne wnioski – za dużo, Dejwi, za dużo… A że nie ma umiaru w tych nałogach ostatnio doprowadziło Dawida na ostry dyżur: http://hobby.pl/2014/06/dawid-kwiatkowski-szpitalu/

Oto, co pisze o Nim ostatni „Fakt”:

Nałogi pochłaniają sporą część jego zarobków. Młody piosenkarz dokumentuje swoje hulanki zdjęciami, które potem wrzuca do internetu. Polski Justin Bieber słynie z hulaszczego trybu życia i marnowania pieniędzy w warszawskich klubach. Często chwali się tym bezwstydnie w internecie.

Chłopak nie oszczędza na niczym: picie drogich trunków i palenie papierosów to niemal jego Hobby. (…) Będzie miał za co szaleć. (…) Dawid Kwiatkowski zarobi od czerwca do sierpnia… ponad 600 tys. zł! Wszystko dzięki licznym koncertom – zagra ich w wakacje aż 36. Za każdy na jego konto trafi 17,5 tys. zł.”

 No to, Dawidzie, zdrówko! A kto z nami nie wypije… tego niech Kwiatkowski!

Maciej Dobrowolski

Opublikowano