JAŚ MELA W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”!

Jasiek Mela (Facebook)

Niezwykle lubiane taneczne story od niedawna przejęła TV Polsat. Popularność programu jest, co prawda, nie tak ogromna jak przy pierwszych wydaniach ale nadal duża część Polski zasiada przed telewizorami gdy celebryci wraz z tancerzami (już celebrytami) fikają, brykają, tuptają i harcują.

Ale, jak to w życiu bywa – trzeba bić się o widza bowiem nie tylko poczucie dobrze spełnionego obowiązku jest tu ważne ale ogromne pieniądze, które przychodzą wraz ze sponsorami i reklamodawcami – zresztą tak samo jak i w Radiu (dziękujemy, że tyle tysięcy Warszawiaków i Mazowszan jest z Radiem Hobby 89,4 FM, nota bene).

 A w związku z tym szefowie Polsatu podjęli odważna decyzję. Jak podaje tygodnik „Na Żywo” – w najbliższej, jesiennej edycji na parkiecie będziemy mogli zobaczyć Jaśka Melę. Jan Mela ma dziś 26 lat. Po porażeniu prądem stracił prawe przedramię i lewe podudzie. To zmieniło jego życie o 180 stopni. Szybko wydoroślał i stał się symbolem walki, optymizmu i sukcesu. Jako pierwszy niepełnosprawny stanął na obu biegunach. Teraz prowadzi fundację pomagająca osobom niepełnosprawnym.

Tygodnik dotarł do osoby z ekipy „Tańca”, który opowiada o Jaśku:

Absolutnie go to wciągnęło.Sprawnie poradził sobie ze wszystkimi ograniczeniami. Podszedł do zajęć jak sportowiec, potraktował je wyczynowo. I postanowił, że weźmie udział w show. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem nie tylko jego sprawności i hartu ducha, ale także sympatycznego sposobu bycia. Po prostu nas urzekł.

 Magdalena Soszyńska – Michno będzie tańczyć w parze Jaśkiem.

Życzymy Wielkiej Zwycięskiej Kuli!

Maciej Dobrowolski

Opublikowano