AGNIESZKA CHYLIŃSKA BOGATSZA O ĆWIERĆ MILIONA!

agnieszka chylinska, edyta górniak, agnieszka chylińska płyta
Agnieszka Chylińska (Facebook)

Pisaliśmy o tym już kilkukrotnie, że lato to dobry czas by rodzime gwiazdy zarobiły na kolejne miesiące szarego polskiego roku. Z tej grupy w ostatnich latach wypadła Agnieszka Chylińska. Poświeciła się urodzeniu, wychowywaniu, pisaniu bajek i … programowi „Mam Talent”.

Ale córeczka Krystyna już nabrała sił, skończyła roczek i można ruszać do boju! Jak pisze „Super Express” Agnieszka spragniona jest kontaktu z publicznością i planuje w tym sezonie powrót na scenę. Jak mówi znajomy Piosenkarki:

Przez kilka miesięcy chciała poświęcić się tylko macierzyństwu. Chciała czynnie uczestniczyć w najważniejszych chwilach w życiu Krystyny. To oczywiste, że do pierwszego roku życia dziecko najbardziej się rozwija.

 

A że rok minął, Agnieszka Chylińska zaplanowała pierwsze koncerty. Na razie wiadomo jest o dziewięciu. Dziennikarze „Super Expressu” szacują, ze zarobi na nich 270 tysięcy. Jednocześnie nie zwolniła tempa i nadal juroruje w „Mam talent” kręcąc właśnie jesienną edycję tego show. A tam zarabia najwięcej wśród wszystkich jurorów.

Maciej Dobrowolski

Opublikowano