EDYTA GÓRNIAK – PRZY NOWYM KOCHANKU

Edyta Górniak (Facebook / Official Fanpage)

Tego starego Starego poznaliśmy już wszyscy na wskroś. Edyta Górniak również. Mowa o bogatym, znanym, przystojnym Piotrze Schrammie. Ale, niestety, w życiu Edyty to już przeszłość. I zanim dowiedzieliśmy się o tej zmianie w zachowaniu Divy następowały dziwne ruchy. Ogłosiła, że „ma biologicznie 25 lat”, że „nie jest już divą, sorry” itp.

Prasa „bulwarowa” dopatrywała się różnych przyczyn. Przyczyna miał być czarnoskóry producent ostatniego singla Edyty „Your High”:  http://hobby.pl/2014/07/edyta-gorniak-nowy-mezczyzna/    Okazało się to jednak plotką. Prawdziwa przyczyna rozstania z Piotrem Schrammem  nazywa się Michał Nocny:   http://hobby.pl/2014/07/edyta-gorniak-prawdziwe-szczegoly-nowym-chlopaku/

Młodszy prawie o połowę więc „biologicznie” odpowiadający naszej Gwieździe.

„Fakt” poszperał więc wśród znajomych Edyty Górniak i, rzecz jasna anonimowo, wyszperał:

U boku Piotra Schramma – eleganckiego prawnika – Edyta Górniak zawsze wyglądała stylowo. Szpilki, sukienki czy robiące wrażenie kapelusze były nieodłącznymi elementami jej garderoby. Para chadzała do drogich restauracji i robiła zakupy w luksusowych sklepach. Obecna znajomość z młodym muzykiem MichałemNocnym mocno ją odmieniła. Na spotkania z kochankiem Górniak ubiera się młodzieżowo, a czasem wręcz niechlujnie. I zamiast w wielkich centrach handlowych robi teraz zakupy na ulicznym straganie. A że jest od niej młodszy, artystka nie chce, by różnica wieku stała się przeszkodą w ich relacjach. Tym bardziej że koleżanki muzyka plotkują, że Nocny jest prawdziwym bawidamkiem i już niejednej kobiecie zawrócił w głowie. Świadoma tych plotek Edyta stara się ze wszystkich sił udowodnić, że jest normalną dziewczyną z sąsiedztwa.

 

Aż zajrzę pod 107- to drzwi obok moich. Kto wie, może stanie w nich „owa dziewczyna z sąsiedztwa”?

A kysz!

Maciej Dobrowolski

Opublikowano