JOANNA KORONIEWSKA I MACIEJ DOWBOR – KOLEJNE DZIECKO?

Joanna Koroniewska (Facebook / Official Fanpage)

Para celebrytów – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są już ze sobą od kilku ładnych lat. Ich córka Janina skończy niedługo 5 wiosen. Rodzice, ponoć od dawna myśleli, żeby Janinka nie czuła się osamotniona, ale na razie na planach skończyło się. Być może dlatego, że obydwoje rodzice sa zabiegani a być może dlatego, że jakiś czas temu Maciej Dowbor wdał się w romans, który mógł doprowadzić nawet do rozpadu Ich związku. Ale było, minęło (ponoć).

No więc dlatego chyba, według tygodnika „Życie Na Gorąco” czas pomyśleć o drugim potomku:

Wydaje się, że właśnie nadszedł idealny moment na siostrzyczkę czy braciszka dla Janinki. Przede wszystkim dlatego, że Joanna i Maciej są dziś dojrzalsi i mądrzejsi o doświadczenie, jakim był ich kryzys.

Tygodnik stwierdza jednak od razu, że na razie ani Joanna, ani Maciej nie mają za wiele czasu na te rzeczy… Dowbor nagrywa bowiem kolejną edycję polsatowskiego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” a Koroniewska przymierza się do powrotu na plan „M Jak Makabra” (wersja własna tytułu serialu, wg autora tego artykułu).

Do tego myślą o zakupie kolejnego domu – i to nad morzem. Tak więc, hmmm, łatwo nie będzie. Janinko, musisz więc dać na wstrzymanie. Ale, jak to mówią – co się odwlecze to nie(ch) uciecze!

Maciej Dobrowolski

Opublikowano