AGNIESZKA ORZECHOWSKA ROZPACZA

Agnieszka Orzechowska (Facebook / Official Fanpage)

Kilka dni temu Polskę obiegła wiadomość o byłym mężu Edyty Górniak, który jadąc pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę. Prokuratora zatrzymała Dariusza K. na trzy miesiące. Za taki czyn grozi nawet 12 lat! edyta Górniak we czwartek opublikowała oświadczenie, że „poleca go Bogu”, natomiast dziennik „Super Express” polecił się pamięci byłej partnerki muzyka – Agnieszki Orzechowskiej. Celebrytka całą sytuacją jest zrozpaczona:

– To taki wrażliwy, czuły i emocjonalny człowiek. Zwłaszcza po tym, co zrobił i po narkotykach może wpaść w depresję. Boję się o niego. Boję się, że może sobie coś zrobić, powiesić się… Targnąć na życie. Nie wiem, jak on to zniesie, ale na pewno ciężko. On jest przyzwyczajony do lekkiego życia.

Dziennik skontaktował się także z Piotrem Ostrachem, przyjacielem Edyty i Darka a także byłym menadżerem Gwiazdy:

– Mam nadzieję, że poradzi sobie w tej sytuacji, to bardzo wrażliwy człowiek. Martwię się o niego, jak chyba wszyscy. Sytuacja jest naprawdę ciężka. Niestety musi ponieść surowe konsekwencje swojego bezmyślnego działania. Szkoda, że ostatnio nie miał wokół siebie znajomych, którzy mieli na niego pozytywny wpływ.

Za 3 miesiące być może dowiemy się jakie będą dalsze losy Dariusza K.

Maciej Dobrowolski

Opublikowano