WOJEWÓDZKI O KOTERSKIM – NEGATYWNIE

Kuba Wojewódzki (Wikipedia)

A wszystko dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”, który po wielu latach z TVN-u trafił do Polsatu. Z przerażeniem odkrywamy kolejne „gwiazdy”, które wystąpią w tym programie. Cudzysłów w tym przypadku nie jest przypadkowy. Bo jeśli za gwiazdy uznać Mateusza Banasiuka, Rafała Maślaka czy Agnieszkę Kaczorowską to lekko „trąci dramatem”. Przy tych nazwiskach osoba Michała (Miśka) Koterskiego stanowi wielkość samą w sobie.

O Miśku pisze w swoich co tygodniowych felietonach w „Polityce” Jego dawny przyjaciel, Kuba Wojewódzki. I jeśli spodziewacie się Państwo, że pisze dobrze to będziecie zaskoczeni:

Telewizja Polsat stopniuje dramaturgię i powoli ujawnia nazwiska kolejnej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Podano, oficjalnie już, że zatańczy Misiek Koterski. Z danych demograficznych wynika, że widowisko oglądają emeryci, niewykształceni, z małych miejscowości. Teraz dołączą do nich dilerzy.

O tym, że Michał Koterski ma bardzo duże kłopoty z narkotykami mówi się już od dawna. Szkoda tylko, że nie umie sobie z nimi poradzić i że nie pomagają Mu w tym Jego dawni przyjaciele…

Maciej Dobrowolski

Opublikowano