DARIUSZ K. – ZABIŁ A TERAZ BĘDZIE SIĘ BRONIŁ

Dariusz K. (Facebook)

Ma do tego prawo. Ale czy miał prawo zabić na pasach kobietę prowadząc auto pod wpływem narkotyków? Odpowiedź jest tylko jedna. Pisaliśmy o tym już kilkukrotnie, mówiliśmy także na antenie Radia Hobby. Sprawa będzie ciągnąć się jeszcze zapewne długo. Dariusz K., były mąż Edyty Górniak przebywa w areszcie natomiast media obiegają raz po raz wypowiedzi kolejnych znajomych muzyka, próbujące wytłumaczyć Jego karygodne zachowanie i może w ten sposób wpłynąć na opinię publiczną…?

Partnerka Dariusza K., Iza Adamczyk wynajęła prawników, którzy mają pomóc by wyrok był jak najbardziej łagodny. A dodajmy, że za takie przestępstwo grozi do 12 lat więzienia.

O całej sytuacji pisze magazyn „Flesz”, który rozmwial min. z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Przemysławem Nowakiem:

– Sąd bierze pod uwagę sytuację osobistą, jak posiadanie małych dzieci, ale w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedzieć, jaki to będzie miało wpływ na wyrok. Podejrzany Dariusz K. przyjął linię obrony, że nie pamięta tego zdarzenia.

W końcu tak najlepiej. Nic nie pamiętam i mam małe dziecko. Wezmę sobie kolejną „działkę” i wsiądę za kierownicę. W końcu można mi wybaczyć.

Maciej Dobrowolski

 

 

Opublikowano