Gra miejska w Legionowie

1 sierpnia o godzinie 10 zacznie funkcjonować aplikacja mobilna dzięki, której będzie można wziąć udział w grze miejskie. Będzie ona prowadzić przez kilka punktów zlokalizowanych na terenie Legionowa. Grę można rozpocząć, przerwać oraz wznowić w dowolnym momencie. Zabawa została zorganizowana z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Aplikacja zostanie udostępniona  31 sierpnia na stronie Urzędu Miasta Legionowo oraz na profilu www.facebook.com/wojenneLegionowo. Należy ją ściągnąć, a później zainstalować na smartfonie lub tablecie. Przygotowana jest na system Android. Jedyny problem jaki mogą mieć uczestnicy to konieczność stałego dostępu do internetu w czasie trwania gry.

Uczestnicy powinni zebrać grupę znajomych, z którą będą grać. Liczba osób nie jest ograniczona. I trzeba przyznać, że jest to świetny sposób na wspólną zabawę w gronie rodziny czy przyjaciół. Z gry można w każdej chwili zrezygnować, iść zjeść obiad, a później do niej wrócić. Nie trzeba również odwiedzić wszystkich punktów, jak również nie ma konieczności zwiedzania ich w ustalonej kolejności.

fot. www.legionowo.pl

Opublikowano