GWIAZDKA „PRZEPISU NA ŻYCIE” SCHUDŁA 25 KILO!

Dominika Gwit (Facebook / Official Fanpage)

Jeśli przyzwyczailiście się Państwo do „Grubej” z fantastycznego tvn-owskiego serialu „Przepis na życie” to muszę Was trochę zasmucić. Otóż Gruba czyli Dominika Gwit powoli przestaje być gruba! Pisaliśmy o tym kilka tygodni temu, że młoda aktorka postanowiła schudnąć i ostro wzięła się za siebie. O pierwszych, choć już bardzo spektakularnych efektach, opowiedziała w „Dzień dobry TVN”:

– Ja wiem, co to znaczy otyłość. Dlatego, że z otyłości się nie da wyleczyć, ją można tylko okiełznać. Ja całe życie jestem otyła i z tą otyłością walczę. W pewnym momencie poczułam, że jeżeli nie zrobię teraz czegoś ze sobą, to za 5-10 lat będę miała duże problemy zdrowotne. No więc stwierdziłam, że wezmę się za siebie.

I stało się! 25 kilo w trzy miesiące!

– Minęły już 3 miesiące, mam 25 kilogramów na minusie. Jestem bardzo szczęśliwa. Cztery rozmiary spodni mniej! Jeszcze, mam nadzieję, że trzy spadną. W spodniach, w tym rozmiarze, który miałam na początku, już nie mogę chodzić, bo one po prostu spadają. Nawet pasek nie pomaga.

Coś za coś ale o czym my mówimy skoro i wygląd i zdrowie młodej aktorki zyskały na pewno! A jak było wcześniej?

– Zawsze próbowałam się odchudzać jakimiś dziwnymi dietami, które pewnie wszyscy znamy z gazety. Zupełnie bez sensu. Dzisiaj wiem, że to w ogóle i było szkodliwe dla mojego zdrowia, i dla sylwetki. Człowiek otyły, czy człowiek z nadwagą, nie jest w stanie poradzić sobie sam. To jest choroba. To jest nasz organizm, a nie zabawka – powiedziała w rozmowie z TVN-em.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

 

Maciej Dobrowolski

Opublikowano