Ilona Felicjańska wraca do gry

Ilona Felicjańska od pewnego czasu próbuje wrócić do świata show biznesu i odbudować swój wizerunek. Wielokrotnie udzielała wywiadów, w których mówiła o swojej przemianie, a także o początku nowego życia. Okazuje się, że te starania nie poszły na marne!

Była modelka zaczęła bywać na „salonach”, korzystała niemal ze wszystkich zaproszeń. Co więcej bardzo chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom.  W ramach naprawy wizerunku wydała aż 3 książki, dwie z nich to autobiografie ukazujące jej ciężkie życie. Odcięcie się od przeszłości podkreśliła odważną fryzurą. Później jej życie prywatne zaczęło się układać. Stabilizacje i spokój znalazła u boku Yossariana Malewskiego.

Niedawno Felicjańska została dostrzeżona przez ekskluzywną firmę kosmetyczną. Kilka dni temu odbyła się pierwsza konferencja prasowa marki. Modelka w roli ambasadorki promieniała. Pozowała do zdjęć i z ogromnym entuzjazmem opowiadała o produktach. Jest to jej pierwszy istotny kontrakt, od kiedy cała Polska dowiedziała się o problemach modelki.

Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów!

 

Opublikowano