Bloom i Bieber dali sobie w twarz

W ostatnim czasie doszło do chyba najbardziej niedorzecznej bójki w tym sezonie. Podczas imprezy na Ibizie pomiędzy gwiazdorami doszło do przepychanek, padły też ostre słowa.

Okazuje się, że historia ma swój początek aż w 2012 roku. Wówczas po pokazie Victoria’s Secret modelka Miranda Kerr i młody wokalista Justin Bieber bardzo dobrze bawili się w swoim towarzystwie. Zabawa trwała w najlepsze, a wielu pokusiło się nawet o stwierdzenie, że był to flirt. W ich gronie był również były mąż Kerr, Orlando Bloom. Gdyby tego było mało. Należy dodać, że Bloom w odwecie umówił się z Seleną Gomez. Aktorka i wokalistka nie była wówczas związana z Bieberem, ale rozważali powrót do siebie.

Emocje rosły od trzech miesięcy (wtedy doszło do spotkania Blooma i Gomez). Aż tu nagle trafiła się okazja, aby dać im upust. 30 lipca pod restauracją Cipriani na Ibizie, Bloom wymierzył sowity policzek Bieberowi. Wtedy doszło do awantury. Młody wokalista bardzo szybko opuścił miejsce zdarzenia. Jednak atak kontynuował przy użyciu Instagrama. Na swój profil wstawił zdjęcia zapłakanego rywala. Teraz wszyscy czekają na rozwój sytuacji, a także na komentarz samej zainteresowanej, Mirandy Kerr.

Opublikowano