SOCHA STRACIŁA 200 TYSIĘCY!

Fot: Facebook / Official Fanpage serialu Przyjaciółki

Małgorzata Socha od kilku lat ma po prostu dobrą passę. Rola w „Brzyduli” otworzyła Jej drzwi do sporej kariery, sympatii widzów i … pieniędzy. Zwykle wszystko idzie razem. Socha była dotąd m.in. twarzą eleganckich ciuchów „Tiffi”. Reklamowała, zresztą, praktycznie wszystko co wpadło w ręce Jej i Jej menadżerki – min. chipsy, kosmetyki.

Ale… No właśnie. Kontrakt, który miał tylko być formalność przeszedł aktorce obok nosa. „Tiffi” bowiem zdecydowało się wybrać nową swoją twarz. Podpisali umowę byłą Miss Euro 2012 – Natalią Siwiec. O wszystkim pisze „Super Express”. Natalia znana jest z tego, że jest znana. A znajomość opiera się przeważnie na półrozbieranych sesjach i bywaniu na salonach. Ostatnio wymarzyła sobie, że zostanie aktorką. Może się mylę ale jednak Beata Tyszkiewicz może spać spokojnie w tym względzie 😉

Na pewno jednak nie śpi spokojnie Socha, bowiem prawdopodobnie straciła przez Panią Siwiec 200 tysięcy! A to jeszcze nie koniec. Natalia zwolniła Mariusza, swojego męża z funkcji menadżera i zatrudniła profesjonalistkę – min. opiekunkę zawodową Anety Zając. Wszystko przed Nią? A ile jeszcze przed Małgorzatą Sochą? To się zobaczy.

 

Maciej Dobrowolski

Opublikowano