Legia demoluje

Sobotnie spotkanie T-Mobile Ekstraklasy S.A. Legia może śmiało zaliczyć do udanych. Przy Łazienkowskiej zdemolowała Górnika Łęczna aż 5:0

Trudno powiedzieć czy to podrażnione ambicje po wydarzeniach ostatnich dni, czy faktycznie Legia zaczyna aż tak odstawać od naszej rodzimej Ekstraklasy. Jedno jest pewne, zawodnicy graja na wysokim poziomie i za wszelką cenę będą teraz udowadniać, że mogli zajść daleko w Lidze Mistrzów.

Gole mogliśmy oglądać dopiero w drugiej połowie. To właśnie wtedy kapitan Ivica Vrdoljak wyprowadził Legię na prowadzenie. Kila minut później Kosecki podwyższył na 2:0. Najważniejszym momentem tego meczu był chyba rzut karny wywalczony przez stołeczny klub, a którego wykonawcą miał być sam Vrdoljak. Na szczęście strzał okazał się celny i nastąpiło odblokowanie po ostatnich niepowodzeniach w tym stałym fragmencie gry.

Dwa kolejne gole to zdobycz dawno nie oglądanego Orlando Sa. w 70. i 80. minucie napastnik wpisał się na listę strzelców bramek w tym spotkaniu.

5:0 toi totalny nokaut dla Górnika.