Fanatic w Żółwinie

W niedzielę 17 sierpnia na terenie OSP w Żółwinie odbędą się dożynki gminne. Brwinowskie święto plonów jak co roku połączy elementy tradycyjne z zabawą przy muzyce, a na koniec wystąpi  gwiazda wieczoru. Tym razem będzie to zespół Fanatic.

Na dożynkach może dobrze bawić się cała rodzina. Na najmłodszych czeka wiele bezpłatnych atrakcji np. dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami i specjalnie przygotowany program ruchowo-artystyczny pt. „UL-Się-PALI” poświęcony pszczołom w przyrodzie. Dla dorosłych Gminny Ośrodek Kultury zamówił grochówkę i tradycyjny chleb ze smalcem i ogórkiem. Organizator zadbał również o to, by można było potańczyć na dechach przy muzyce zespołów Sound Force oraz Fanatic znanego m.in. z przeboju „Czarownica”.
Na dożynkach pojawi się tradycyjny wieniec dożynkowy, a poszczególne sołectwa przygotują poczęstunek dla siebie nawzajem z produktów, które najbardziej kojarzą się z danym sołectwem. Dożynki rozpoczną się polową mszą św. o godz. 15.00 na terenie OSP w Żółwinie i będą trwały do godz. 22.00.

 

 

Opublikowano