Działania antynarkotykowe legionowskiej policji

Kryminalni z Legionowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. W ręce policjantów wpadli  33-letni Artura G. i 26-letni Pawła Ż. Zatrzymania związane z posiadaniem i rozprowadzaniem środków odurzających rozpoczęły się z początkiem lipca. Wówczas Arkadiusz S. został aresztowany na trzy miesiące, a Damian K. trafił pod dozór policyjny.

Arkadiusz S. został zatrzymany na 3 miesiące za przekazywanie narkotyków osobie małoletniej. Był także w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania znaleziono u niego amfetaminę, marihuanę i 7 sztuk roślin konopi indyjskich. Sąd zdecydował, że mężczyzna trafi na 3 miesiące do aresztu. Damianowi K. przedstawiono zarzut udziału w obrocie środkami odurzającymi. Za ten czyn grozi mu do 8 lata pozbawienia wolności.

W miniony wtorek legionowscy kryminalni znowu dokonali zatrzymań kolejnych podejrzanych. Jest to kontynuacja działań antynarkotykowych. Tym razem byli to 33-letni Artur G. i 26-letni Paweł Ż. Materiał dowodowy zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie mieszkańcom gminy Wieliszew zarzutów handlu marihuaną.

Mężczyźni trafili do aresztu na 3 miesiące. Za handel narkotykami zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi nawet 8 lat.

Opublikowano