Brafitting chirurgia bez skalpela.

biust

Większość z kobiet by ulepszyć swą figurę maszeruje do chirurga plastycznego. Jedne Panie chcą biust powiększyć, inne zmniejszyć. Mało kto wie, że bardzo dużo można osiągnąć dzięki odpowiedniemu biustonoszowi.


 

Brafitting czyli biustonosz dobrze dopasowany.

Idea brafittingu wywodzi się z Wielkiej Brytanii. To właśnie tamtejsze firmy doszły do wniosku że kobiety mają różne wymiary i kształty.  Sam biustonosz ma nie tylko być ładny ale też spełniać swoją funkcję jak najlepiej czyli „dźwigać” nasz biust  .

Podstawową kwestią jest dobrze zmierzony obwód pod biustem. Im ciaśniej tym lepiej. To właśnie w to miejsce jest znaczące dla unoszenia ciężaru piersi. Następny element to odpowiednia miseczka. Jeśli jest zbyt mała tworzą się fałdy pod pachami a biust wygląda jak bułka. Ramiączka zaś można uznać za element dekoracyjny. Przy odpowiednio dobranym obwodzie, ramiączka są zbędne. W sytuacji w której czujemy, że ramiączka wbijają się w ciało, mamy pewność że biustonosz jest źle dobrany w obwodzie.

Odpowiednia bielizna sprawia że kobieta przybiera inną postawę, jest bardziej wyprostowana a co za tym idzie nabiera więcej pewności siebie.

Zanim wpadniemy więc na pomysł operacji plastycznej, zastanówmy się czy nie możemy zrobić czegoś innego dla siebie bez interwencji chirurga.

W Polsce jest coraz więcej sklepów, które zajmują się nie tylko sprzedażą bielizny ale również brafittingiem. Warto więc skorzystać z takich usług, by poczuć się lepiej we własnej skórze.

Zdrowia!

Paula E. Siedlecka

Opublikowano