„Niemy Movie” – muzyka i dubbing na żywo w Kinie Praha

Kino Praha zaprasza na nowy cykl „Niemy Movie” czyli kino (nie)całkiem serio. Cykl pokazów ma na celu przypomnienie, odświeżenie i zaprezentowanie w formie ambitnej rozrywki kina niemego, które w rękach zespołu „Niemy Movie” zyskuje nowe życie!

Cykl rozpocznie pokaz filmu „Alicja w krainie czarów” z 1915 roku z muzyką i dubbingiem na żywo już 16 września o godz. 20.30.

Zespół „Niemy Movie” prezentuje nieme filmy z muzyką i dubbingiem na żywo. Bogaty repertuar cyklu przypadł do gustu publiczności i organizatorom wielu wydarzeń, także na prestiżowych festiwalach. Projekcje zespołu Niemy Movie są skierowane do odbiorców w każdym wieku i nie jest to pusty slogan. Umożliwia to szeroki repertuar oraz bogactwo środków wykorzystanych w poszczególnych filmach. Muzyka ilustrująca obraz jest różnorodna, nie zamyka się w ramach jednego gatunku, który mógłby zniechęcać określoną grupę odbiorców – ścieżka dźwiękowa satysfakcjonuje zarówno amatorów muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej, akustycznej i elektronicznej.

Opublikowano