Bez punktów w Pruszkowie

Niedzielne spotkanie 6. kolejki II ligi Legionovia przegrała 0:1 ze Zniczem Pruszków.

Choć pierwsza połowa dawał wiele nadzieji na pozytywny wynik,  to jednak w drugiej części spotkania piłkarze z Legionowa nie potrafili poukładać gry, jak w pierwszych 45 minutach.

Choć wynik spotkania dla Legionovii jest niekorzystny to na słowa uznania zasługują sami piłkarze, którzy na tle silniejszego, teoretycznie, przeciwnika (wicelider tabeli) wypadli, przynajmniej w pierwszej połowie, bardzo dobrze. Szybkie akcje i celne podania były domeną Legionovii w tym spotkaniu. Mocny pressing doprowadzał do wielu indywidualnych błędów wśród piłkarzy Zniacza.

Niestety jak to bywa w piłce, kto nie wykorzystuje sytuacji, może spodziewać się najgorszego. Tak było i w tym przypadku. W 74. minucie Maciej Górski wykorzystał daną mu szansę i pokonał bramkarza Legionovii. Był to jedyny gol w tym spotkaniu.

Legionovia zajmuje obecnie 101. pozycję w tabeli.