Volvo Warsaw Sailing Days – FOTORELACJA

W ostatni weekend nad Zalewem Zegrzyńskim w Hotelu 500 odbyła się impreza, której Radio Hobby było patronem medialnym.

Wrzesień to miesiąc, który należy do żeglarzy, a dobrym miejscem jest niedoceniany Zalew Zegrzyński. Wiedzą o tym organizatorzy VOLVO Warsaw Sailing Days. Przez dwa dni zespoły z całej Polski, a nawet z Niemiec rywalizowały w regatach. Goście cieszyli się nie tylko świetną atmosferą, ale również pogodą, która niezwykle dopisała.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Legionowa Roman Smogorzewski oraz Wójt Nieporętu Sławomir Maciej Mazur. Obaj podkreślali, że Zalew Zegrzyński powinien być miejscem, w którym spotykają się mieszkańcy okolicznych miejscowości. Niebywały klimat, otoczenie sprzyjające wypoczynkowi i mnóstwo możliwości, od żeglowania po pływanie łodziami i motorówkami oraz mnogość lokali gastronomicznych, jak i hotelowych.

Okazuje się, że nie trzeba wyjeżdżać na Mazury, aby poczuć ich klimat. Wystarczy wsiąść w samochód i cieszyć się urokiem Zalewu Zegrzyńskiego. W ten sposób w miniony weekend mieszkańcy oraz goście bawili się podczas wspomnianego już VOLVO Warsaw Sailing Days.

Według naszych ustaleń będzie kontynuacja tej imprezy, wstępne rozmowy już trwają.

Opublikowano