ANNA GŁOGOWSKA I PIOTR GĄSOWSKI – BYE, BYE

Od kilku lat byli parą ale chyba znanej Tancerce i równie znanemu Aktorowi nie układało się w życiu najlepiej? Media co i rusz publikowały wywiady z Nimi – zwykle były to rozmowy bez Partnera. Jakiś czas temu Anna Głogowska poskarżyła się tygodnikowi „Viva” tuż po urodzeniu dziecka:
 
 Piotr wpadł do szpitala o 22, jadąc gdzieś, zajrzał po drodze zobaczyć małą. Wszystko we mnie wybuchło. Byłam jeszcze słaba po cesarce i 23-godzinnym porodzie. Byłam taka zmęczona, że nie miałam siły na jakąś kontrolę, gierki. Szczerze więc wylałam z siebie wszystko, co czułam, jak mi było źle, jak ciężko. I że jestem taka niepewna, co będzie, nie wiem, czy on chce być z nami, czy nie. Czy nas kocha?
 
Dalej rozwija:
 
– On zawsze był taki zabiegany, spotykając się ze mną, zwykle odbywał dziesiątki zawodowych rozmów przez komórkę. Nie chciałam go więc ograniczać. (…) Nie jest łatwo oprzeć się mężczyźnie tak inteligentnemu i pełnemu uroku jak Piotr.
 
Dlatego też dziennikarze i paparazzi uważnie obserwowali z kim zacznie pojawiać się Głogowska – bo to, że zacznie, było oczywiste. I wypatrzyli wreszcie – na imprezie po oficjalnym ogłoszeniu nowej ramówki Polsatu. Partnerem Tancerki był stylista Piotr Koncki. A że, jak twierdzą plotkarskie portale, Anna wyprowadziła się już w czerwcu z mieszkania Piotra Gąsowskiego – „romans” był już podany prawie na tacy. Jednak Anna Głogowska zdementowała:
 
 Ja i Piotr Koncki jesteśmy zaprzyjaźnieni i zawsze będziemy okazywać sobie sympatię. Jest jednym z najlepszych stylistów Polsce i jestem zaszczycona, że zajmuje się również moją osobą.
A jak jest naprawdę – któż to wie…? 
Maciej Dobrowolski

 

Opublikowano