Ukraina apeluje

Szanowni Państwo!!!

Nie jesteśmy w stanie przebić Putina z jego czołgami i sprzętem wojskowym. Rosjanie oficjalnie weszli na teren niepodległego państwa ukraińskiego. Na wschodzie Ukrainy giną ludzie, dla których słowo wolność nie jest pustym sloganem. Oni chcą mieć wybór. Nie wolno nam o nich zapomnieć.
Pomóżmy ochotnikom z jednostek walczących na wschodzie Ukrainy. Oni walczą o swój kraj, ale także pośrednio o nas, abyśmy my, Polacy mogli się czuć bezpieczni mając za sąsiada niepodległą europejską Ukrainę
Przygotowujemy konwój najpotrzebniejszych rzeczy dla Gwardii Narodowej, batalionów ochotniczych, ludności cywilnej na wschodzie oraz naszych rodaków mieszkających na Ukrainie. Mamy konkretnie zdiagnozowane potrzeby i kupujemy wszelkie artykuły pod konkretne zamówienia. Kupiliśmy już pierwsze samochody terenowe dla poszczególnych batalionów, docelowo chcemy żeby w konwoju pojechało ich dziesięć.
Potrzebujemy głónie środków finansowych (m.in. na wyposażenie zniszczonej szkoły podstawowej w Słowiańsku) lecz apel kierujemy także dla właścicieli hurtowni spożywczych, farmaceutycznych, odzieżowych. Pomóżcie !!!

Jestem Polakiem, pomagam Ukrainie!
Nr konta bankowego na który można wpłacać pieniędze: Stowarzyszenie Pokolenie,
89 1050 1214 1000 0023 1985 3707 z dopiskiem: Jestem Polakiem, pomagam Ukrainie.

Nie bądzmy obojętni na krzywdę, następni możemy być my.
Sława Ukrainie !! Niech żyje Polska !!

Przemysław Miśkiewicz
Przewodniczący Stowarzyszenia Pokolenie

Opublikowano