W Legionowie tylko remis

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 7. kolejki II ligi. Legionovia Legionowo podejmowała u siebie Okocimski Brzesko.

do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane, choć każda z drużyn wyprowadzała liczne akcje. Na przerwę to jednak Legionovia schodziła z przewagą jednej bramki. Łukasz Kominiak na chwile przed gwizdkiem sędziego dał swojemu zespołowi prowadzenie.

Druga połowa to przewaga gości, którą jasno zaznaczyli zdobyciem gola. Wojciech Wojcieszyński w 55. minucie pokonał golkipera stojącego miedzy słupkami klubu z Legionowa. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

Niestety wynik meczu został wypaczony przez złą prace sędziów, którzy chyba specjalnie nie zauważali przewinień na zawodnikach z Parkowej.