19. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie za nami…

Fani muzyki Disco Polo przez dwa dni mogli słuchać swoich ulubionych wykonawców, takich jak zespół Boys, Weekend, Akcent, Skaner, Classic, MIG, Exaited i wiele, wiele innych. W związku z tym postanowiliśmy zapytać gwiazd disco polo, z kim najbardziej chciałyby wystąpić?

Radek Liszewski zespół „WEEKEND” – Jeszcze nie myślał o tym z kim chce wystąpić w duecie nie wyklucza, że niebawem taki duet powstanie. W ubiegłym roku blisko było aby piosenkę z „Weekendem” nagrał „Norbi”.

Marcin Miller zespół „BOYS” – W swoim muzycznym życiu wystąpiłem na wielu festiwalach z wokalistami „mojej ery”, którzy są moimi idolami. Lecz jest jeszcze osoba z którą chciałbym nagrać wspólną płytę, a jest nią „Jurij Shatunov”.

Zenon Martyniuk zespół „AKCENT” – Wydaje mi się, że zespół „Bad Boys Blue” byłby takim zespołem z którym moglibyśmy spróbować coś nagrać, bo ja lubię właśnie takie klimaty lat 90 jakie prezentują oni.

Agnieszka Drewnicka zespół „EXAITED” – Ja cały czas obserwuję i zbliżam się do kolejnego duetu. Chciałbym powtórzyć taki sukces jak duet z zespołem „Akcent” wiem, że będzie to trudne, ale nie zapeszajmy…

 

Opublikowano