Wygraj bilet na spektakl Cyrku Korona!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy uwielbiają sztuczki i akrobacje,  do tego dzikie zwierzęta, a wszystko połączone w spektakl na dobrym poziomie.

Cyrk Korona wraca z nowym widowiskiem, pt. „Kamera – Akcja”, a wystąpią w nim najlepsi artyści z całego świata. Podczas trasy, największy cyrk w Polsce wystawi spektakl ponad 250 razy w 150 miastach na terenie całego kraju. W Warszawie pojawi się na Ursynowie w dniach 13 i 14 września oraz 15 września w Nowym Dworze Mazowieckim.

Tym razem słynny polski komik, Mr. Chap zaprezentuje się widzom w roli zwariowanego reżysera, który scala wszystkie prezentowane na scenie numery. Publiczność zgromadzona pod namiotem cyrkowym, poczuje się jak na planie filmowym, wcieli się w statystów, biorących aktywny udział w przedstawieniu. Fantastyczna podróż clowna z kinowego ekranu w świat cyrku, pozwoli widzom przenieść się do fikcyjnej krainy, w której Charlie Chaplin potrafi świetnie żonglować, a trio akrobatyczne rezygnuje z trapezu na rzecz olbrzymiego żyrandola. Powrotem do lat 60’tych, czyli czasów Abby będzie pokaz koni arabskich i cobów w stylistyce typowej dla filmu „Mamma Mia”. Gwiazdami spektaklu będą Bracia Addis z Etiopii, którzy zaprezentują mrożące krew w żyłach gry ikaryjskie! Młodzi i utalentowani artyści są laureatami Festiwalu City of Latina 2012, którzy wielką popularność zyskali dzięki występowi w show telewizyjnym „Le Plus Grand Cabaret du Monde”, prezentowanego we Francji.
Na scenie nie zabraknie finalistów programu „Mam Talent”, którzy zaprezentują napowietrzny balet na szarfach. Piotr „Ssnake” Wąsik wcieli się w rolę profesora, który zakłada się z przyjacielem, że w przeciągu pół roku przypadkowo poznana kwiaciarka nauczy się zachowywać jak dama – w tej roli Inka Kalachevska.

Już dziś (09.09.14r.) na antenie Radia Hobby 89,4FM będzie można wygrać bilety na opisany spektakl do Cyrku Korona. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział zapraszamy do słuchania audycji od godziny 13.

Opublikowano