Piknik Inicjatyw Pozarządowych na Krakowskim Przedmieściu

Piknik zorganizowany jest w ramach VII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Impreza odbywa się dzisiaj między 11:00 a 17:00.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, z jakich usług przygotowanych przez organizacje pozarządowe na co dzień korzystamy. W niedzielę jest okazja aby to zmienić, ponieważ Krakowskie Przedmieście w Warszawie zmieni się w miasteczko, gdzie w każdym namiocie będziemy mogli poznać się inną organizacją.

Piknik umożliwi nam spotkanie się z osobami zajmującymi się działaniami społecznymi. Można będzie brać udział w licznych konkursach i zabawach. Organizacje w ramach zabawy mają przygotowane dla uczestników ciekawe zadanie. Każdy tu odnajdzie coś dla siebie, ponieważ przewidziano atrakcje zarówno dla małych dzieci, przez młodzież i seniorów. A atrakcji jest wiele, między innymi strzelanie z łuku, malowanie wartościowego graffiti, koncert, nauka gry na bębnach afrykańskich czy wiersze Brzechwy zaprezentowane w niecodziennej formie- rapu. Między namiotami będzie można zobaczyć dodatkowo przedstawienia teatralne czy działania performatywne, promujące pozytywne postawy społeczne.

Opublikowano