Gra miejska podczas Dni Transportu Publicznego

29.09 wszyscy chętni mogą wziąć udział w niecodziennej grze miejskiej, która ma na celu promować kampanię „Kierunek życzliwości w komunikacji miejskiej”.

Zabawa rozpocznie się na zajezdni autobusowej przy ulicy Ostrobramskiej 38 o 10:30. Uczestnicy na star usłyszą następujący komunikat: „Uwaga! Doszło do awarii – w zasobach komunikacji miejskiej skończyło się specjalne, drogocenne paliwo, napędzające codziennie tysiące pomyślnych przejazdów w Warszawie. Tym paliwem jest życzliwość! To od Ciebie będzie zależało, czy warszawska komunikacja miejska pojedzie dalej. Dzięki rozwiązaniu zadań, związanych z kulturą i historią komunikacji miejskiej oraz życzliwym zachowaniem wobec współpasażerów, możecie napełnić rezerwy życzliwości w Warszawie!”. Na uczestników czekają przygotowane zadania, przede wszystkim z zakresu wiedzy o komunikacji w Warszawie. Każdy powinien mieć przy sobie aparat fotograficzny (może być zwykły aparat w telefonie) i oczywiście ważny bilet miejski. Dobra zabawa gwarantowana!

Organizatorem gry są Miejskie Zakłady Autobusowe, Metro warszawskie, SKM, KM, Tramwaje Warszawskie oraz Centrum Komunikacji Społecznej m. st. Warszawy. Aby wziąć udział w zabawie należy do 19.09 wysłać zgłoszenie na adres gra@tw.waw.pl. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki.

źródło : UM Warszawa

Opublikowano