Niesamowita rola Magdy Steczkowskiej

W sobotę mogliśmy oglądać kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Magda Steczkowska, która wcieliła się w Mailey Cyrus wygrała odcinek.

To był już drugi odcinek polsatowskiego show. W poprzednim odcinku, Magda Steczkowska wylosowała Miley Cyrus. Jak piosenkarka pisała na swoim facebookowym profilu, na kilka dni przed występem: „Czeka więc mnie trudne zadanie…Bardzo odważne występy i teledyski to jej znak rozpoznawczy a , że Krzysztof Kris Adamski , choreograf TTBZ , uwielbia takie wyzwania więc łatwo nie będzie.”

Zadanie faktycznie do łatwych nie należało. Magda musiała zaśpiewać piosenkę „Wrecking ball”. W videoclipie do tego utworu Miley huśta się na kuli do wyburzania murów…nago. Magda Steczkowska jednak podołała zadaniu i także (niemal naga) zaśpiewała huśtając się na kuli i następnie burząc ścianę młotem. Wykonanie było bardzo emocjonalne. Jeden z jurorów programu, DJ Adamus stwierdził: „Nie wiem czy nie lepiej zaśpiewałaś niż oryginał”.

Występ zdobył najwięcej punktów. Piosenkarka zdobyła 10 tysięcy złotych na szczytny cel. Pieniądze przekazała Stowarzyszeniu Piękne Anioły.

Gratulujemy wspaniałej kreacji!

 

1477966_734791536568368_3810597745462228552_n

 

Zobacz też kto zwyciężył pierwszy odcinek drugiej serii i co nowego u Miley Cyrus

Opublikowano